Design 1, 2

29. ledna 2014 v 19:57 | Vikomt |  Vzhledy stránky
Ano, jste tu správně. Připravil jsem si pro vás jen menší změnu layoutu. Někdo si toho třeba ani nevšimne. Nejde o nic zásadního. Pozměnil jsem jen pár drobností. Pokud mám nějaké dlouholeté návštěvníky, asi to nebude překvapení. Bohužel musím konstaovat, že to ještě není zcela podle mých představ. Hlavně menu a styl komentářů. To časem určitě dokopu do zdárné normálnosti. Kéž by tu byla aspoň css fce. min-height. *zdrceně* Začínám odbíhat k css, tak to raději utnu... Každopádně jsem dnes velmi spokojen, úspěšně jsem překonal to vskutku složité nastavování v rozsahu, na který se právě díváte. Občas se mi ani nechce věřit, že to fakt vypadá jak má. Ehm... než začne někdo tlachat, že se mu to v IE rozjíždí, nevidí polotransparentní pozadí,... Na IE vám peču. Explorer má jen jednu funkci - stažení jiného prohlížeče. :D V Ohnivý lišce, Chromu a Opeře se to tváří tak, jak má.Layout číslo 2:

Program: PS
Nastaven: 29.1. 2014

Tento design je vylepšený layout, který jsem měl dříve na svém webu - cca září 2011. Změny nebyly nijak razantní. Vyměnil jsem pattern v pozadí za ty pruhy. Upgradem prošel i avatar. Neodolal jsem na něj použít jeden rámeček z připravovaného setu. Na originál se můžete podívat ZDE.

(Před - Po)


Buttony bohužel měnit momentálně nebudu. Ach ta lenost. :D Nové přinese až budoucí layout.


Layout číslo 1:

Program: PS
Nastaven: na počátku věku :D

První oficiální design tohoto blogu. Tak nějak jsem jen zkoušel možnosti blogu a domnívám se, že se to zázrakem i docela vyvedlo. Popravdě se mi ta jednoduchost zamlouvá.

(Avatar + Button)

Avatar 1x a button (tzv. ikonka) dokonce 2x a dokonce ve dvou velikostech - 100x35 + 88x31.

A teď si dáme ještě překvápko. :D


Layout číslo XYZ:

Neoficiální verze pro zasmání. :D Větší rozlišení radějí neposkytnu. Tak takto to tu málem vypadalo. Když si člověk neuloží práci v psd... škoda, mohlo se to nějak dokutit.


***


Další layout bude až někdy v dohlednu. :D Uvažuju nad nostalgickým zneužitím křivek z layoutu 1. Zrovna jsem je objevil v bordelu na ploše. Pokud máte nějaké nápady a připomínky, komentáře jsou tu právě pro tento případ.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Který layout se vám líbil víc?

Layout 2
Layout 1

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama