Řada (ne)šťastných příhod

16. února 2014 v 11:52 | Vikomt |  Zápisník
Ten čas tak rychle letí, vůbec nic nestíhám. Mám plno restů a nedokážu to vše zvládnout. Potřebuju se odrazit a jít dál nebo se z toho už zblázním. K tomu všemu se stále nabalují a nabalují další problémy. Nemít třezalku, už bych byl asi na psychině. Když si vzpomenu na praxi na tomto oddělení... díky Bohu za třezalku! :D


Začnu asi sebechvalně. I na mě se po dlouhé době usmálo krapet štěstí. Moje poslední zkouška, na kterou jsem čekal 14 dní, než ji vůbec někdo vypsal, dopadla parádně. Než jsem šel na řadu, neodpustil jsem si kecy: "Běda, jak mi seberete tuhle otázku! Chci tuhle otázku! atp." Jsem to tam mlel tak dlouho, že jsem si ji nakonec fakt vylosoval a dostal jsem jedničku. :D Krapet euforie v jednom ošklivém depresivním týdnu.

Pan M. a jeho práce. Ano, opět jsme lítali po právníkách. Je nehorázné, jak ti s prominutím šulíni jednají se svými zaměstnanci. Pan M. se musel tedy evidovat na ÚP. Protože jeho pracovní smlouva byla neplatným právním aktem - kupodivu papír s razítkem bez podpisu je nic. Devatenáctého měl mít dokonce sezení. Minulý týden přišel opět doporučený dopis, od těch šulínů a ten tvrdil, že pan M. je stále jejich zaměstnancem a je tedy ve výpovědní lhůtě a dokonce dostane odstupné. Ano, cesta vedla k právníkovi. Opět! Právník si zavolal dokonce kolegy, protože tohle je opravdu k neuvěření. Pan M. musel zrušit tedy evidenci, páč to lejstro vlastně potvrzovalo platnost pracovní smlouvy. Aspoň nemusí toho 19. na to sezeníčko. Právník vyjádřil svůj názor asi nějak takto: "Moc nečekejte, že vám něco pošlou." Tak to už nás tedy opravdu nepřekvapuje. Kolegyně pana M. byly v období Vánoc 2 měsíce bez peněz, jednu dokonce vyrazili z bytu. Personalistka s podřízenými zásadně nekomunikuje. Což je taky vtipné a nelogické. Asi nemá cenu se rozčilovat. V této zemi je možné snad všechno - jen to špatné pro slušné poctivé lidi samozřejmě.

Další smutná událost bylo úmrtí paní bettyně. Chudinka. Merlínek se bude v létě nudit bez nevěsty. Novou asi ani neplánuji. Dokonce kleplo i jednu razborku. Akvárku se teď v poslední době nějak nedaří. Nevím, čím to je. Máme problém s takovou řasou, která nám zabíjí kytky a smrdí. Poslední možnost je chemie, ale nějak se mi k této možnosti nechce přistoupit. Ještě to promyslím.

Maxisko začalo mít vlastní hlavu. Je z něj takovej počínající čtyřnohej puberťák. Ze 700g mimina máme 4,4kg chlapáka. Tenhle týden se šel podívat na dítě, co se houpalo velmi rychle na houpačce. Najednou vyrazil, nestlihnul jsem ho ani okřiknout. Běžel přímo proti té houpačce. Jen tak tak to vybral. Rodiče dívenky na mě koukali jak na... Pes samozřejmě dostal na prdel.

Valentýn. My Valentýn slavíme takovým modifikovaným stylem - tedy slavili. Letos mi nějak nevyšly plány - viz rámečky. Kdo ty příspěvky četl, tak možná chňápe. Myslel jsem, že budu na praxi v Praze, ale nejsem zatím. Pěkně jsem si to naplánoval a předpřipravil články s rámečky pro případ nemožnosti přístupu k internetu. Jsem vám chtěl udělat krapet radost a něčím vás obdarovat, tak jsem si dal tu práci. Směr Praha tedy až po příštím týdnu. Rámečky teď nějakou dobu neplánuji přidat, ale musím se přiznat, že jsem 2 nové sady nedopatřením již vyrobil. :D Jo, můj Valentýn měl být tak nějak - já zařídím růžový šampus, on kytku a čokoládu. Jenže to proběhlo stylem - já růžový šáňo + atmosféra doma a on bílé portské, modré z nebe, 2 flašky piva (asi pro případ apokalypsy). Docela mi bylo líto, že tak utrácí za mě. Bílé portské jsem pil poprvé a musím říct, že nic lepšího jsem nikdy nepil.

Jsem naštvaný z reklam tady na serveru. Pár lidem je vypnuli a nám méně šťastným přidali jednu navíc. Nově přidaná reklama je vskutku opravdu vymyšlená do detailu. Právě tato vymožensost nám udělala z blogu šileně nepřehledné cosi. Ať si teda je pod 1. článkem a pod posledním článkem, ale proč je v rubrice s podrubrikama v místě mezi. Podrubrik si pak nikdo nevšimne. By to měli raději dát až pod ty podrubriky. Mě jako návštěvníka to nehorázně obtěžuje a odrazuje. Jako majitele blogu mě to *píp*! Takže tak. Stejně nechápu, že se tu propaguje třeba incest - když vezmu v potaz průměrný věk blogerů. Taky mě zarazilo, že tyto stránky ani nemají zapnutou výstrahu na erotický obsah. Ta nepřehlednost mě docela začala motivovat k nakopnutí webu, protože třeba grafika z takto znepřehledněné stránky se prostě špatně stahuje. Možná se pokusím konečně i přeprat DeviantArt.

Si na to vše připiju třezalkou a budu si říkat, že bude líp. :D
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama