Titulek rezignoval

13. května 2014 v 15:43 | Vikomt |  Zápisník
Jednu smrtelnou dávku třezalky, prosím! V minulém článku, ano, opět odkazuji na předchozí článek - hloupý nešvar. Napsal jsem, že mě netrápí poslední zkouška. Zastřelte mě! Měl jsem to zaklepat. Člověka by netrápilo ani tak moc, že to je jen 43 okruhů. Vždyť 42 je odpověď na základní otázku Života, Vesmíru a vůbec. Teď vážněji, vypsat termín v neděli večer - deadline tedy v pondělí a zkouška v úterý... Buddho, vidíš to?! Poctivě jsem celý týden čekoval, zda bude něco vypisovat, abych si naplánoval víkend. Snad není kacířské trochu vypustit a zrelaxovat se někde, kde z nedostatku radiace a přebytku čerstvého vzduchu nerostou čtyřlístky?


V neděli večer jsme se vraceli. Po přečtení mailů a návštěvě toho termináto... - stagu se mi chtělo až vzteky brečet. To je taková ta chvíle, kdy vytěsníte hezký víkend, kdy vaše milované chlupaté hafisko nedopatřením spadlo do rybníka - btw umí plavat. *Vyškrtává letní lekci plavání.* Divím se, že se momentálně vyjadřuji tak slušně.

V pondělí mám vždy přednášky toho zvěrstva, které mi bylo doporučeno znovu navštěvovat, když jsem tak tupej a nejsem schopný dát ten zápich - to ona mi ho nechce dát. Jo, píše se pravidelný test, je třeba se na to podívat a nezanedbat to. No, ale to by si někdo, s titulama před i za, nesměl vypsat den před zkoušku.

Směrnice a takové ty dlouhé okecávky jsem nečetl, ale jak je mi známo, termíny tam mají být v dostatečném množství 14 dní před zkouškovým obdobím. Věřili byste, že jsem to na naší fakultě za ty roky snad nikdy nezažil. Zažil jsem spíš vypsání deadlinu, ale vypsat termíny tak, aby si dle směrnice studenti mohli rozvrhnout zkouškové období... nikdy. To bych si přál k Vánocům hned po Stopařově průvodci po galaxii.

Ano, píšu tu článek a nejsem na zkoušce, která už 3 minuty probíhá (v době, kdy toto datluji). Nejsem robot. Nestihnul jsem se to naučit. Proto jsem tam nešel a termín mi propadne. V pátek končí zkouškové, pokud po zkouškovém nic nevypíše, tak budu muset prodlužovat o rok. Nikdy!!!

Momentálně jsem nervní jak pes a čekám, co řekne holkám, které za ní šly, aby jí vysvětlily, že ještě nemají zápočet. Budou orodovat o pokus. Já jsem napsal, šíleně omluvný mail s prosbou o vypsání dalšího termínu.

Děsím se, jak to dopadne.

Velký UPDATE - tentononc:
Prý jim řekla, že až v září. No není to paráda... Chci studovat normální školu! :'-( Už nikdy nechci vstávat ve 4:00, abych se mohl učit - bych mohl hrát zombíka v Úsvitu mrtvých!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karol Dee Karol Dee | Web | 15. května 2014 v 21:06

Naše první lekce psího plavání vypadala podobně, zajímalo by mě, jestli hafana ještě někdy plavat uvidím.

Je to pěkně nefér, jenže asi není nic, co bys mohl udělat.

2 Vikomt Vikomt | E-mail | Web | 16. května 2014 v 23:24

[1]: Budu to muset trochu popsat podrobněji, protože on nevěděl, že je tam voda. :D

Nefér to je, domnívám se, že jsem v právu a můžu tu profesorku nahlásit na studijním, tam by se pěkně divili. Navíc je teď na stagu hodnocení výuky... odolávám. Chci ten titul a zmizet. Zahodit tuhle hroznou historii za záda. :-?  :-!

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama