Zápisky v kostce

9. června 2014 v 22:43 | Vikomt |  Zápisník
Zápočet jsem dal! Nevyhodí mě ze školy! Psal jsem to dvě a půl hodiny. Popsal jsem 4 A4 z obou stran. Bylo 20 otázek a na vše jsem odpověděl, co jsem nevěděl, to jsem si vymyslel. :D Byl jsem odhodlán odpovědět na vše, když jsem se na to tolik učil. Nejhorší bylo čekání na výsledky. Hrozně dlouho jí to trvalo. Týden jsem byl nervní. Když jsem to objevil na Stagu, nevěděl jsem, jestli mám radost, nebo zda se mi chce brečet. Moje pocity byly vynulovány. Spadl mi jen kámen ze srdce. Pak jsem si řekl, že mě z toho čeká ještě zkouška… achjo. Co se týče studia, chybí mi zkouška z tohoto předmětu a ještě jedna směšná zkouška, u které profesorka nevypisovala termíny. Tohle si dám v září na předtermínech.


Teď to vidím tak, že budu dělat BP. V září ji začnu konzultovat, aby se neřeklo. V listopadu odevzdám a v lednu CHCI státnicovat!


Doma je to fajn. Občas jsou nějaké spory, ale to má každý pár. Občas si připadám jako fackovací panák. Blbou náladu odnesu jen já. Někdo ho naštve a odnesu to já. Mám v plánu ho v jeho volnu dokopat na inspektorát práce, aby udal ty šmejdy. Děkuji K. za tip.

Měli jsme nedoplatek na energiích. Poprvé za ty roky v tomhle hnusném bytě. Nechápeme to, žijeme naprosto stejně. Bylo to kolem 4390 Kč. Díky tomu budeme platit 6000 za 1+1. Je to na nás moc velký zápřah. Jsem student, stát mi moc nedá. Navíc teď budu přetahovat studium a doufám, že mi odpustí těch 18000 za semestr - nemám na to.


V týdnu jsem byl se psem na procházce v centru. Cestou zpět mě napadlo zajít dolu k Labi, aby se napil a ochladil packy. Jsou tam taková betonová mola a voda byla tak akorát na nich. Kačeny na tom seděly. Maxík je tam uviděl a rozběhnul se k nim. Nedošlo mu, že tam zahučí. :D Každý pes umí plavat, ale ten náš se ještě bojí a netroufá si. Vypadá tak legračně. Přišel tam později další pejsek. Ten se vody nebál. Panička mu hodila klacík do vody a náš trouba ho následoval. Opět tam zahučel, jenže teď ho vzal velmi slabý proud a odčubičkovalo ho to do rákosí. Možná to zní děsivě, ale jedná se o 15 cm vysokou vodu. :D Chudák tam stál metr od břehu v tom rákosí. Nohy od sebe. Obří oči jako kocour v botách ze Shreka a ušiska dolu - gremlinsky. Bál se udělat krok. Nakonec se pomalu odhodlal vyjít ven takovou kachní chůzí = dával packy šíleně vysoko a rychle zadupnul.


Víkend jsme trávili ve Šlk. Byla vedra kupodivu. Jeho rodiče mají na zahradě pozůstatek z rybníka. Tak jsem tam chodil Maxíka chladit. Určitě mu to pomohlo, chodil tam jak zombík, než se ochladil. V neděli konečně sundali plachtu z bazénu! S Martinem jsme se šli vyčvachtat, ale to naše psisko začalo vyvádět. Stál na hraně bazénu. Ten bazén je takový ten polokoukací ze země. Takže jsme viděli jen jeho packy a čumák. Samozřejmě kňučel. Max je kliďas, ale jak si páníčkové začnou něco dělat, je nervní. Nesmíme. Já lezu do bazénu velmi pomalu. Ten šok by mě zabil. Martinova specialita je čapnout mě a naschvál mě tam mrsknout. Čapnul mě za ruku, já samozřejmě vyvádím. V tu chvíli nám v bazéně přistál Max! Máme starostlivé dítě. :D


Momentálně jsme zpět v ÚnL. Je tu hrozně. Máme v bytě 27,7 °C. Pes je KO a já taky.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama