Konec, konec, konec

3. ledna 2015 v 18:36 | Vikomt |  Zápisník
Všechno tak rychle uteklo. Moje narozeniny, Vánoce, Silvestr + sestry silvestrovské narozeniny. Dal jsem poslední zkoušku v předtermínu. Dokoukal jsem anime Sword Art Online. Tolik věcí tak rychle skončilo a já mám z toho náladu na bodu mrazu. Tolik se toho událo a mně připadá, že jsem to sotva stihl zaznamenat. Můj depkoidní pocit umocnilo hraní si se zvýrazňovačem v harmonogramu školy.


Silvestr byl mazec. I M. pronesl, že se bavil, což je zázrak… to jsme tu neměli tak tři roky. Nebylo to tím, že alkohol tekl proudem. :D Byla prostě dobrá sestava. Předposlední Silvestr byl takový nudný, třeba díky výběru hudby, která bavila jen kamarádku, která to připravila. :D No, ale nejnudnější to bylo loni. To jsme byli u rodičů M. na severu. Řekli jsme si, že sedět s tácem chlebíčků u TV a poslouchat nudné komiky a ohrané cajdáky zpěváků a zpěvaček, kteří mají dny slávy již spoustu let za sebou, není to pravé. Tentokrát jsme byli na chatě, kde jsme měli pěkné soukromí. Máme štěstí, že náš pes se nebojí rachejtlí, proto mohl být s námi. Dokonce bez problémů snáší být u ohňostroje, ale to jen do určité míry. Nic se nemá přehánět, takže jsem s ním po chvilce radši šel do chaty. Jeden kamarád tam totiž přitáhl hodně velké rakety, které řvaly už při letu, proto jsem radši zalezl, než to bouchlo. Nejzajímavější momentky? Nejspíš mistrovství světa v hokeji s lopatou a holí a aplikace stínů, řasenky, linek, rtěnky… no komplet make-up na spícího "hokejistu". Bylo to kruté, ale zábavné.

Na Nový rok jsme se vrátili zpět na chatu - hned po obědě. Chtěli jsme si ještě trochu užít, protože jsme na Silvestra hodně cestovali, díky čemuž jsme byli totálně vyčerpáni. No, řekněme, že jsme se nemohli ani opít, a to jsme toho vypili strašně moc. Asi jsme měli imunitu z předchozího dne. :D

Škola je teď docela hardcore. Musím urychleně napsat BP. Mám problémy s knížkama, protože jsou vypůjčované. Mě asi klepne. Včera jsem si hrál s tím harmonogramem, až mi bylo hodně úzko. Musím to dát.

Včera večer jsem se rozhodl dokoukat anime Sword Art Online, které bylo do 10/25 luxusní podívanou, ovšem pak to autoři parádně pohnojili. Někdy mě přepadne smutek, když takhle něco rychle dokoukám, vžiju se do těch postav, a pak to najednou končí. Toto anime má sice i pokračování, ale když jsem byl znechucený z konce, tak asi nemá smysl znovu začínat s druhou sérií. Hned jsem si vzpomněl, že nám slíbili Bleach po roční pauze a stále nevychází anime, vychází jen manga. S Narutem to bude také smutné, až brzy skončí.

Když jsme u těch konců, vrcholem je konec blogu AK. Jsme klub, ale nechováme se tak. Nikde žádné oficiální vyjádření. Člověk si musel zase zahrát na detektiva, aby se něco dozvěděl. Tohle jsme mohli nějak klubově/společně pořešit, aby nám ten klubík nepošel. Mě to mrzí, rád bych pomohl!

Musím začít myslet pozitivně nebo si zase obalit nervy třezalkovým čajem.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Elwin Elwin | E-mail | Web | 3. ledna 2015 v 19:19

O konci AK, resp. blogu, jsem se dočetla prostřednictvím jiného blogu a valila jsem bulvy. Dobře, nutno podotknout, že veškeré dění jde hodně mimo mě, protože zkouškové, že, co si budem povídat :D ale tohle je fakt síla, to máš pravdu.

S bakalářkou držím palce, to se poddá, navíc, je teprve lede, to máš spoustu času :D věř mi, vím, co říkám :D ale zase na druhou stranu je lepší začít dřív, to je pravda :)

tak šťastný nový rok plný příjemných zážitků a ať se daří! :)

2 Vikomt Vikomt | E-mail | Web | 3. ledna 2015 v 19:29

[1]: Jsem původně myslel, že je to vtip. :D Je to hrozná škoda, kdybych mohl nějak pomoci, udělal bych to. Jenže tady chybí komunikace.

No BP do konce března odevzdat, pokud mi to projde u vedoucí BP. To je jak nic, když vidím, jak nám utekl prosinec.

Děkuji, také přeji šťastný nový rok.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama