Zase zlobí...

30. listopadu 2015 v 18:57 | Vikomt |  Zápisník
Začíná to být dobré, ale… Jsou chvíle, kdy pěníte zlostí. Vidíte rudě atp. Třeba dnes, když jsem na vlastní náklady objednal vánoční dekorace, aby měli lidi u nás lepší "pocit". Asi se divíte, co je na tom tak echt. Přece na tom nic není. Dal jsem kolem cca 1500 Kč a očekával výsledek u mě v práci. Výsledek samozřejmě přijel tak, jak měl. Problém nastal na zdejší vrátnici. M., tvůrce dekorace, si vyžádal nás (řekněme A), vrátnice však volá B! B se dostaví, neví, o co jde, neví nic! M. pak složitě vysvětluje B, že jde za A. Jak to dopadne? B dovede M. k A.


Pak přijde moje maličkost - V., které z tohohle popisu stoupá tlak nad hranice hypertenze. Je tohle vůbec možné? Ano, ale snad jen u nás. Chápal bych to někde v blázinci, ale to my nejsme. Vím jistě, že jsme v telefonním seznamu jmenovitě uvedeni. Nedokážu to pochopit!

Tak vaše polovička přijde poprvé za vámi do práce… Jop, stydím se za ty hloupý lidi. Co si asi člověk "z venčí" pak myslí.

Zítra ráno si je vezmu na paškál. Tohle nehodlám přejít. Oni se nemají na co vymluvit. Kolegyně byla v kanclu, telefon však nezvonil. Ta mimochodem taky byla v šoku, když se tam objevil zaměstnanec z B v doprovodu mého M..

Jinak dnešek hodnotím velmi kladně. V práci mě to bavilo.

I tak je zajímavé, že to B u nás vůbec nevyzdobilo. Zdobili celý barák, jen na nás se vytento. Zvláštní, čekal jsem to… :D No, dovolím si říct, že máme nejkrásnější výzdobu my. Docela mě zajímá, jestli mi bude nabídnuto odkoupení… Nemusel jsem na vlastní náklady zařizovat něco takového. Nedivte se mi, ale u nás v kanclopracovně se protočí každý den docela dost klientů!

Ano, chtěl jsem udělat dobrý dojem. S kolegyní děláme svou práci dobře a poctivě. Není se za co stydět.

Zítra vám naše dekorace nafotím. Jinak u nás v novém domově máme nějakou výzdobu, ale nemáme opět adventní tentononc. Mojí sestře jsme ho vyrobili, ale my zase nic! (Fotky také budou.)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama