Avatar templates

Šablony na avatary 09

23. dubna 2014 v 8:50 | Vikomt
Šablony na buttony 09Můj cíl "hvězdné" rámečky se konečně povedl. Ne, nemám rád Kapitána Ameriku. Sada je z mé dílny opět ojedinělá svým rozměrem 60x60. Takto malé avatary by mohly vypadat například velmi dobře v menu, třeba u nějakého úvodního slova nebo profilu, kde by byl klasický 100x100 avatar příliš velký. Rámečky jsem neřešil nijak složitě, chtěl jsem jen pokořit ty hvězdičky a myslím si, že se mi to i povedlo. Snad to hvězdy připomíná. Jednoduchost těchto rámečků vykompenzovává složitost "kreslení" té hloupé hvězdičky. Zkoušel jsem vyrábět různé verze hvězd, než jsem nakonec přišel na tu nejlepší variantu. Za textury v náhledech opět děkuji Carmen, neznám lepších textur.

Šablony na avatary 08

30. března 2014 v 23:47 | Vikomt
Šablony na avatary 08Dnes jsem vám přichystal speciální sadu miniavatarů 50x50 px. Je to takový zvláštní rozměr, kterému moc neholduji. Mám takovou představu o úzkých stránkách, na kterých příliš velké avatary (100x100) vypadají až moc giganticky. Je to kravina samozřejmě, neznám žádnou takovou stránku, která by hrotila toto. Nejčastější rozměr avataru je 100 na 100, pokud chcete vyčnívat z davu, využijte tyto šablony. :D Hlavním motivem měly být hvězdičky, o které jsem se pokoušel a nezvládnul jsem to. Z pokusu o hvězdy mi vylezly takové nějaké křížky, ale líbilo se mi to, tak jsem v tom křížkování pokračoval. Nejlepší na této grafice je, že i to nepovedené lze využít a proměnit v něco pěkného a zajímavého. Za textury v náhledech děkuji Carmen.

Šablony na avatary 07

14. února 2014 v 19:30 | Vikomt
Velké překvápko! Třetí (a už opravdu poslední) sada avatarových rámečků na Valentýna. Srdíčka už nechci nikdy vidět! Byl jsem vskutku velmi kreativní. Myslím si, že z této sady si vybere snad každý. Začal jsem tvorbou velmi jednoduchých rámečků a končil jsem vylmi složitými. Za textury v náhledech opět děkuji Carmen. Tak si ten dnešek pořádně užijte a já doufám, že se dostanu domu z praxe (z Prahy). Na letošní růžový šampus a modré z nebe se nehorázně těším. :D

Šablony na avatary 06

6. února 2014 v 9:00 | Vikomt
Slibovaná druhá várka šablon na avatary se srdíčkovým motivem. Sada je tvořena tak, aby co nejvíce vyniknul váš milovaný objekt. :D V náhledu opět figuruje náš gremlin - tentokrát trochu starší. Tato sada je však výjimečná, moje experimentování znetvořilo srdíčka ve čtyřlísky. V sadě je asi 6 avatarů, které se hodí možná tak na Sv. Patrika, případně pro milovníky Irska, čtyřlísků atp. Tak si krásně vytuningujte vaše avatary, ať mají vaše články více šmrncu.

Šablony na avatary 05

3. února 2014 v 8:00 | Vikomt
Šablony na avatary 05Vzledem k blížícímu se Valentýnu a mou potřebou akutně něco vytvořit... Myslím si, že jsem to docela pěkně spojil. Vychutnat si můžete sadu patnácti rámečků se srdíčky. Nyní mohou být vaše avatary stylově nazdobené nejen na Valentýna, ale i pro různé příležitosti po celý rok. V náhledu figuruje naše štěně Max - foceno v říjnu 2013. Využil jsem první avatar z této sady. Líbí se mi jednoduchost tohoto rámečku. V záloze mám ještě jednu sadu srdíčkoidních rámečků, která se od této na detaily velmi náročné sady liší využitím větších vzorů a tváří se i méně abstrakně. Druhá sada by se zde měla objevit někdy před dnem D a je dokonce možně, že vznikne i třetí sada - mám ještě pár návrhů, které bych chtěl realizovat.

Šablony na avatary 04

31. ledna 2014 v 18:30 | Vikomt
Po delší době mám pro vás nové rámečky na avatary v rozměru 100px na 100px. Rámečky jsem vyrobil v minulém roce, ale tak to asi víte, když jsem o nich básnil minimálně v pěti článcích. Byl jsem popravdě líný přidat je. Výroba náhledů sice vypadá jednoduše, ale nacpat tam těch 45 výtvorů je krapet náročné. Velký náhled jsem tedy s prominutím odfláknul. Udělal jsem si jen 2x print plochy a napojil jsem to na sebe... boužel v mém rozlišení (1366x768) není možné udělat print pro takové množství jedním kliknutím. Doufám tedy, že se náhled bude zobrazovat v plné kvalitě vzhledem k jeho většímu rozměru. Rámečky jste tedy mohli často vidět v akci u různých článků na mém blogu. Téhle sadě prostě nedokážu odolat. Novinkou je zaheslování souboru, abych případně znemožnil (co nejvíce znepříjemnil) vykrádání mojí tvorby viz. dole, pokud chcete využívat tuto sadu. Předem děkuji za vaše ohlasy. Pokud máte nějaká přání na rámečky, využijte komentáře, budu jen rád. Ještě si dovolím prozradit, že mám nyní připraveny dvě nové sady rámečků, máte se na co těšit. ;)

Šablony na avatary 03

13. září 2013 v 11:53 | Vikomt
Šablony na avatary 03Ze sbírky historické opět. Autor kupodivu opět já - pokud tam je napsáno ToM, to jsem také já (ToM=Vikomt). Ellysia.net = můj webík, kde jsem dříve publikoval. Tuhle sadu mám rád, jsou tam docela zajímavé abstraktní kousky. Občas trochu ujíždím do moc "fantasy stylu". 27 kusů... to mě to nějak chytlo v tom roce 2011. Vzpomínám, že jsou tam některé kousky speciálně dělané pro jednu sadu avatarů, kterou jsem nikdy nedodělal a nikdy nepublikoval, ale některé jsem využil v profilech na pár webech - jako avatar u komentářů. Zvažuji, že bych to mohl dokončit, pokud by byl zájem.,

Šablony na avatary 02

2. srpna 2013 v 15:23 | Vikomt
Menší sada šablon na avatary. V této sadě jsou zařazeny šablony, které jsem dělal přímo pro konkrétní avatary, proto mají takový jinačí styl - jsou takové méně abstraktní a velmi dobře v nich vynikne obrázek. V této sadě mám jednoho favorita. Ano, je to ten, který jsem umístil do náheldu. Líbí se mi ten velký prostor a ta jednoduchost, připadá mi takový elegantní. Doufám, že se někomu budou hodit.

Šablony na avatary 01

29. července 2013 v 21:20 | Vikomt
Šablony na avatary 01Velice stará sada šablon na avatary. Některé jste již mohli vidět u některé mé tvorby. Člověk nějak musí začít. Nedivte se, že tam jsou i krapet nepovedené pokusy. Původně jsem neměl v plánu dělat free templates na avatary, ale časem se mi jich pár nahromadilo, tak mě napadlo dát je k dispozici pro vás. Když teď na tu sadu koukám, mám z ní docela nostalgickou náladu.
 
 

Reklama