Button templates

Šablony na buttony 05

10. února 2014 v 20:00 | Vikomt
I vaše buttonky (ikonky nebo jak se tomu tady teď říká) si také zaslouží valentýnskou dávku kýče. :D Sada obsahuje 21 kousků šablon. Sada je opět něčím zajímavá. Zkoušel jsem tam začlenit i velký kruh a zaoblené obdélníky,... - na to jsem si troufnul až teď. Hlavní motiv i v těch experimentálních dílech jsou opět srdíčka. Už nechci srdíčka ani vidět. Další novinka je rozměr buttonů. Osobně už roky preferuji 88*31 a nemám rád 100*35, ale abych se opravdu zavděčil všem, tato sada obsahuje rámečky jen 100*35! (Tzn. nedoporučuji to cpát na něco jiného. :D ) Za textury v náhledech děkuji Carmen. Přeji hodně zábavy při tvoření.

Šablony na buttony 04

14. září 2013 v 16:28 | Vikomt
Šablony na buttony 04Tuto sadu jsem vyrobil v červenci tohoto roku. Myslím, že už nemám žádné jiné archeologické "skvosty", které bych vám sem mohl přihodit. Toto je sice nedávná tvorba, ale bohužel credits je stále na starý nick a na starý web. Mohu vám slíbit, že následující tvorba již bude popsáná aktuálními údaji. Áve já! (Za úžasné textury v náhledech opět děkuji Carmen!)

Šablony na buttony 03

9. září 2013 v 18:18 | Vikomt
Šablony na buttony 03Opět kus historie. Vyrobeno v roce 2010. Na náhledu je opět napsána adresa domény, kde jsem dříve prezentoval mou tvorbu. Dále tam je napsáno ToM - to jsem taky já. ToM = Vikomt. Podobně to nezní, ale jsem to já. To jen aby bylo jasno. :D Náhled z roku 2010 předělávat nebudu. Mimochodem ten fialový vypadá jak ryba, když na to koukám s několikaletým odstupem.

Šablony na buttony 02

6. září 2013 v 20:45 | Vikomt
Šablony na buttony 02Další sada z mé dávné tvořívé minulosti. Tyto rámečky jsem vyrobil v roce 2010. Děsí mě ta představa stárnutí. Ten čas šíleně letí. Na náhledu je opět napsána adresa domény, kde jsem dříve prezentoval mou tvorbu. To jen kdyby se zase našel člověk, který by mě chtěl opět nařknout z toho, že jsem si ukradnul vlastní autorskou tvorbu. Je mi líto, ale náhled z roku 2010 prostě nebudu předělávat.

Šablony na buttony 01

2. srpna 2013 v 15:32 | Vikomt
Aby to těm chudinkám buttonům nebylo líto... Mám tu pro vás rovnou sedm rámečků. Některé jsem už využil i já. Původně jsem chtěl tvořit šablony na avatary, protože si myslím, že budou mít větší užití, ale napadlo mě aplikovat tuto techniku i na něco jiného. Výsledek je tato sada.
 
 

Reklama