Štětce

Štětce do Photoshopu 03

24. srpna 2013 v 18:55 | Vikomt
Pokračování v podobě 7 (zcela autorských) brushů do vašeho PS (viz. ABR) nebo pro uživatele jiných editorů (viz. IMG). Snad se budou hodit. Tyhle "křivky" se mi vždy moc líbily, tak jsem je prostě musel vyrobit. Můj oblíbenec je sedmička - je takový jednodušší, ale připadá mi efektivní. Neodolal jsem navázat na předchozí sadu. Myslím si, že tyto jednoduché křivky krásně zaplní prostor. Vypadají jednoduše a nenáročně. Myslím si, že ve vašich dílech zaujmou. Náhled obsahuje zmenšené štětce. V náhledu naleznete pouze detail jen jednoho brushe z celé sady. Z technických důvodů to nešlo řešit jiným kompromisem. Omlouvám se a doufám, že to pochopíte.

Štětce do Photoshopu 02

15. srpna 2013 v 0:25 | Vikomt
Tentokrát jsem objevil novou úchylku - křivky. Nějak jsem se pro ně nadchnul. Bavilo mě experimentovat. Líbilo se mi, jak se to všelijak kroutí a mění. Napadlo mě tedy opět zneužít tuto techniku a podělit se o ni v podobě těchto třinácti štětců. Doufám, že se vám budou líbit. Snad je někdo využije. Opět jsem myslel i na uživatele, kteří nemají PS - viz IMG soubor. V náhledu jsou štětce zmenšeny. Je tam detail pouze jednoho v plném rozlišení. Z technických důvodů to jinak řešit nešlo. Děkuji za pochopení.

Štětce do Photoshopu 01

2. srpna 2013 v 16:53 | Vikomt
Opět něco velice starého, tentokrát však štětce. Moje první sada štětců, kterou jsem dal k dispozici pro návštěvníky. Zkoušení efektů mě nějak dovedlo k nápadu na tyto brushe. Tehdy se mi velmi zalíbil ten efekt čtverců a chtěl jsem udělat takové ty "výplňové" brushe. Myslel jsem i na majitele jiných grafických programů, takže jsem vám přibalil i IMG soubory. V náhledu se vám zobrazí brushe zmenšené, aby byly vidět celé. Pak je tam navíc detail jednoho, aby byla vidět struktura. Všechny bohužel nebylo možné zobrazit v náhledu v plném rozlišení - nevešlo by se to tam. Děkuji za pochopení.
 
 

Reklama