Textury

Textury 03

2. srpna 2013 v 16:19 | Vikomt
Textury 03Asi to vypadá, že mě baví tvorba textur, ale opravdu to tak není. Nebaví mě! Každopádně jsem opět potřeboval nějaké textury a tímto bych se chtěl o ně s vámi podělit. Jsou tam nějaké znetvořené fotky, na kterých jsem zkoušel nějaké efekty a líbila se mi myšlenka využít je nějak dál - takže takto vznikly tyto textury. V článkujeopětodkaz do galerie všech mnou vytvořených textur. Máte tak díky tomu všechny textury přehledně dostupné. Tento článek je ukázkou sedmi nejnovějších.

Textury 02

2. srpna 2013 v 16:17 | Vikomt
Textury 02Tak tu máme další dílečka z dlouhé chvíle bez internetu. Textur není nikdy dost. Jejich výroba by mohla být zábavnější. Vtipné je, že si na tom člověk procvičí různá photoshopová kouzla a ještě je využije v další tvorbě. Zábavnější mi připadala tvorba rámečku pro náhled. Což byl asi náročnější počin než výroba těch pěti textur. V článku naleznete odkaz do galerie, kde naleznete všechny zveřejněné textury - včetně starších a brzy i nových. Tento článek je ukázkou pěti nově přidaných textur.

Textury 01

2. srpna 2013 v 16:15 | Vikomt
textury 01Pár minut hraní a na světě jsou tři nové textury. Výroba textur mě moc neoslovila, ale jsou potřebné pro další tvrbu, proto jsem je také stvořil. Tehdy jsem byl bez internetu a potřeboval jsem textury do nějakého layoutu. Napadlo mě podělit se s vámi, tak snad se někomu budou hodit. Všechny textury jsou ukládány do veřejné galerie mého blogu - odkaz je v článku. Myslím si, že je to přehlednější pro vás. V tomto článku si můžete prohlédnout první tři textury.
 
 

Reklama